• 09 Ogos 2022 | 11 Muharam 1444

EKSPO TERENGGANU 2018 : Senarai Pemenang Belum Tuntut Hadiah


Berikut adalah senarai nama pengunjung yang menyertai cabutan bertuah dan belum menuntut hadiah masing-masing sempena Ekspo Terengganu 2018 bermula 25 Februari sehingga 27 Februari 2018.

Pihak urusetia Ekspo Terengganu 2018 mahu semua pengunjung bertuah ini dapat menebus hadiah masing-masing di booth hadiah dibelakang pentas utama di sini.


25 Februari 2018  (Ahad
BILNAMAMYKID@MYKADNO TELEFON
1.Muhammad Zulkifli Bin Rifin0203301106150163740760
2.Nur Shahwanie Bt Mohamad Yaacob0102091103580179138438
3.Nur Amirah Bt Kamaruzaman98040911546801131253012

26 Februari 2018 ( Isnin)

BILNAMAMYKID@MYKADNO TELEFON
1.Nik Mariam binti Nik Yaacob6604070352420145295837
2.Muhammad Faiz Bin Ambak9912281150910148031422
3.Nek Mah binti Ismail6801071152060142275652
4.Hami bin Hussin6802151155530139744526
5.Ismail bin Hassan6802161152070139579500
6.Wan Ahmad Shahril bin Wan Musa870918115813
7.Nurul Akmal binti Mohd Bidi8912031154840132694430
8.Fatahiyyah Binti Alias@Mansor7501011173240169849045
9.Mohd Adib Bin Mokhtar9609160262930125700692
10.Abd Rahman bin Yaacob78111711507701110747880
11.Mohamad Syihabuddin Putra bin Bah96111911526301121958582
12.Norizan binti Yaacob560208115450
13.Wan Muhammad Asyraf Bin Wan Khai0410161103450179270069
14.Noniyati binti Samat7510281152380179270069
15.Normaiza binti Idris8501131154980179326581

27 Februari 2018 (Selasa)

BILNAMAMYKID@MYKADNO TELEFON
1.Nur Anis Nazirah binti Ubaidillah (Motor)0605071101240199279027
2.Nohd Fitri bin Suhaimi03112211007501128945108
3.Muhammad Ammar bin Ubaidillah1604141106250199279027
4.Zarina binti Yahya7505011154240109002400
5.Che Mazenah binti Mustafa6801111155160139013156
6.Abdul Halim bin Abdul Rahman78082611548901116125359
7.Mohd Rizuwan bin Ishak8011161150110189069718
8.Nur Fatihah binti Yunus9408241158640175211208
9.Zik bin Muda6203231150990146733613
10.Zainab binti Salleh61051811535601131261126
11.Sofea binti Mohd Saiful Kamil0901021103500145278922
12.Suraya Nur Qistina bt Saari07010711056201121937660
13.Wan Shukrina binti Wan Endut7211231150280139193950
14.Halmie Sham bin Saidi8605252954550139821813
15.Siti Zaharah Wati bin Ibrahim8107171150460189574046
16.Munir Atmam0105031206370138508157
17.Mohd Iqbal Faris bin Mohd Yusoff01061206030301123562678
18.Ausie Khaleeda binti Mohd Saiful1710191105300145278922
19.Ahamadi bin Awang6601121150770199489691
20.Che Muhammad Adam Firash bin Che1411011103210199719595
21.Noor Hasimah binti Salleh61011211519401119467225
22.Muhammad Hisyamuddin Abror bin Ma0111201101290179170827
23.Zairinzin bin M. Yunus6207020451130199808196
24.Norazlira binti Awang8203091155480129645049
25.Khaira Yafi binti Ahmad Fitri1002271102700160606716
26.Othman bin Ali @ Muda7412071151890192200223

Tag: